X X

Ke stažení a odkazy

-> Odkazy
-> Dokumenty a knihy ke stažení
-> Fotky ke stažení
-> Videa ke stažení


Odkazy    <- nahoru

-> ŠKODA PLZNĚ - Informace, nápady a diskuze za lepší budoucnost Plzně.
-> Marek Škubal - Sochy a kresby. Dvorní umělec, spolupracovník a kamarád.Dokumenty a knihy ke stažení    <- nahoru

Základní portfolio:
-> CV 2011 (en - 1MB)

Další dokumenty:
 
Zakupte si tištěnou verzi na Amazonu nebo na adrese: ESALA, University of Edinburgh, Minto House, 20 Chambers Street, Edinburgh, EH1 1JZ, UK.
 
<- nahoru

Marek Sivák - architektura


Aktuality Současné projekty a realizace Portfolio akademických a teoretických projektů Kresby, malby a sochy Životopis a manifest mé tvorby Ke stažení a odkazy Kontakt
Vítejte na stránkách o architektuře a architekto­nické teorii M Arch Marka Siváka. Ve své práci prolínám funkční přístup k navrhování s hledá­ním hlubších významů a teorií. Předmětem mého dlouhodobého výzkumu a inspirace je Haptično - pojem popisující esenci hmatu, ostatních smyslů, něčěho hlubšího v pozadí smyslů. Hmat a abstraktní ohmatávání prostoru jsou rozměry, které odlišují architekturu od jiných umění. Má architektura je smyslová, kontextuální, inspiruje se příběhy svého okolí stejně tak jako celým městem - funguje v mnoha různých měřítkách.
Creative Commons License   2010-2011
Toto dílo, jehož autorem je Marek Sivák, podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko.
Zde je Právní doložka s vymezením rozsahu licence a podmínkami.
  en/cs